Oppdrettere

Her føres samtlige oppdrettere som er medlemmer av Podencoklubben.

Man er selv ansvarlig for å sende inn kontaktinformasjon (kennelnavn, oppdretter, adresse, mail/hjemmesideadresse) til webmaster eller Simon Hansen på simon@kennelbazinga.com.

Etnahund

 
Biscotti
Evy Fredhjem
Hof Åsa
2266 Arneberg
+47 48 29 74 47 http://www.kennelbiscotti.com
kennelbiscotti@gmail.com

        

Nowisclee
Astrid Joenssen
Vesleveien 13, 3517 Hønefoss
+47 48 30 69 28
http://www.nowisclee.net

astrid@nowisclee.net

 

Faraohund

 

Al Mozel
Wenche og Per Øverland
Trondheim, Norway 
+47 72 55 57 82
http://almozel.homestead.com/Pharaohounds.html

Bazinga
Simon Tien Hansen
Blystadlia, Norway
+47 95 87 19 84
Kennel.bazinga@hotmail.com
http://www.kennelbazinga.com/

Podenco Ibicenco

 

Rosenhill

Eli-Marie Klepp

Gjerdrum

+47 63992030

elforset@online.no

http://www.team-rosenhill.com

 
Podengo Portugues Strihåret  

 

Kennel Ylveli
Eli Haagensen
Skarpsnoberget 9a
2390 Moelv
tlf: 97708884



Myhrelen
Ingrid Ims

Holtungveien 32
3083 Holmestrand
e-mail: ingrid.ims@h-nett.no


Nagoosa
Anne og Erik
Trondheim, Norway
+47 91 67 22 91
Annehyb@online.no
http://www.podengoan.com/

 

Podengo Portugues Glatthåret

 

Mioamor
Jorunn Ludvigsen
Heggedal
+47 48 26 56 09
Jorulud@Online.no
http://www.mioamor.net/

Beluna Little Miracle's

Beathe Skrødal-Fossen

Stokkdalsveien 208

7057 Jonsvatnet 

beathe_sf@live.no

www.podengo.blogg.no

Stoneweiler

Liv Steinhaug

+47 41 26 94 94

stoneweiler@gmail.com

www.123hjemmeside.no/stoneweiler

 

 

Zappa

Tor Harald Larsen og Bent Evenrud
Gausdalsvegen 404
2625 Fåberg

+47 91 74 56 98
http://www.kennelzappa.com

Ønsker du informasjon om en av disse vakre rasene, eller tenker å skaffe deg en valp, ta gjerne kontakt med oss! Valpeannonser blir lagt ut når en kennel planlegger eller får kull.